קלנר קרגו ישראל

אודות

החברה

קצת עלינו

כל אחד מלקוחותינו, קטן כגדול, זוכה למענה מקצועי ושירות מהיר ויסודי בכל שילוח. אנו מקפידים לסייע לכם לבחור את הפתרון המתאים ביותר לשילוח של: מוצרי מזון, טקסטיל, סחורות שונות, מוצרים דיגיטליים ומוצרים נוספים. חלק מהמוצרים הרגישים עומדים ברגולציות מחמירות סביב הגלובוס ואנו מסוגלים לספק את הייעוץ המקצועי על מנת לקבל את האישורים הדרושים.

ההתמחויות

שלנו

ייעוץ מקצועי וטיפול באישורי רשויות

במידה וחברתכם פתחה שווקים נוספים בהם אינכם בקיאים, אנו מספקים ייעוץ מקצועי וטיפול באישורי הרשויות בכל מדינה. חלק מהמדינות ברחבי העולם חתמו על אמנה עם ישראל ולכן לא קיים מכס או שיש מכס בשיעור נמוך על חלק מסוגי המוצרים. אם אתם משלחים ממדינה חיצונית כדאי לדעת כי השינויים האחרונים בהסכמי הסחר במדינות כמו: ארה"ב וסין עשויים להשפיע גם על תכנון המס שישולם עבור הכבודה שאתם מובילים מעבר לים. בנוסף, אנו מתמחים במגוון משלוחי דרופ העוברים באופן ישיר מהיצרן ללקוח וחוסכים עלויות של משווקי משנה. אנו עובדים מול רשויות שונות על מנת לדאוג כי כל אחד מהמוצרים יעבור במהירות וללא עיכוב מיותר במכס או בדואר המקומי בנקודת היעד. במידת הצורך אנו מבצעים גם משלוחי קורייר המגיעים עד פתח ביתו של הלקוח או עד המשרד.

מייעלים את הפן הלוגיסטי והתפעולי בארגון שלכם​

עסקים בינוניים וגדולים מגלים פעמים רבות כי הניסיון לבצע את פעולות הלוגיסטיקה בתוך הארגון עשוי לגזול זמן ומשאבים חשובים מהעובדים שלכם. לכן, כיום חלק ניכר מהחברות מוציא למיקור חוץ את כל תהליך הלוגיסטיקה ומאפשר לכם להתרכז בייצור או יבוא המוצרים בנישה שלכם. כל תחום ההובלה, החל מהאריזה ועד להגעת המוצר לסניפים מרוחקים או ללקוח, מטופל בצורה הטובה ביותר על ידי מומחי השילוח הבינלאומי שלנו. ​

מחלקות מיוחדות לשירות אישי יותר​

אנו מספקים גם שירותים אישיים למחלקות קונסולריות ברחבי העולם. בחברתנו פועלת מחלקת שגרירויות המכירה את החקיקה הייחודית של הובלת חבילות לשגרירות תוך שמירה על נהלי האבטחה הקפדניים כיום. בנוסף אנו מפעילים מחלקת יבוא אישי המיועדת לצרכנים המעוניינים לשלח מוצרים ייחודיים מרחבי העולם לצריכה פרטית. אנו פועלים בפריסה גלובלית על מנת להעניק לכם שירות מסביב לשעון, בכל מקום ובכל זמן. לכל אחד מהמוצרים ניתן להוסיף ביטוח, תוך יצירת שרשרת אספקה מהירה איכותית ויעילה. במידת האפשר נשמח להציע מספר חלופות מהן תוכלו לבחור את שיטת השילוח המתאימה לכם ביותר.

הצוות

שלנו

מנחם-קלנר---מייסד
מנחם קלנר מייסד
לימור-קלנר-בן-עמי---הנהלה
לימור קלנר בן עמי הנהלה
אדם-לוי---שילוח-בינלאומי
אדם לוי שילוח בינלאומי
איריס-אלאלוף---כספים
איריס אלאלוף כספים
צחי-חייק---עמילות-מכס
צחי חייק מחלקת עמילות מכס
דניס-אזולאי---מחלקת-אישורים
דניס אזולאי מחלקת אישורים
מירי-נחמיה---תפעול
מירי נחמיה תפעול

זקוקים להתייעצות? קבלו ייעוץ חינם!